Архієпископ Феодосій взяв участь у роботі екзаменаційної комісії на вступних іспитах до Київської Духовної Академії

У Київській духовній академії і семінарії з 2 по 7 серпня 2021 року тривають вступні іспити. Цьогоріч документи для вступу на денну форму навчання подали 115 абітурієнтів, з яких 71 — до Семінарії, та 44 — до Академії. На заочну форму навчання подали документи 138 абітурієнтів, з яких 70 – до Семінарії, та 68 – до Академії. Таким чином, загальна кількість вступників на денне і заочне відділення становить 253 абітурієнта.

У роботі приймальної комісії Київських духовних шкіл взяв участь доцент духовної академії архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій.

Київська духовна семінарія — вищий навчальний заклад, який готує священнослужителів. Термін навчання — 4 роки.
У семінарію приймаються православні юнаки та чоловіки у віці до 35 років, які мають повну загальну середню або вищу освіту. Абітурієнти повинні пройти співбесіду і здати усні іспити з наступних дисциплін: Біблійна історія Старого і Нового Завітів, Основи Православного віровчення, написати твір на біблійну або церковно-історичну тему, показати тверде і осмислене знання основних молитов напам’ять.

Київська духовна академія — вищий навчальний заклад Української Православної Церкви, який готує священнослужителів, викладачів духовних навчальних закладів і фахівців в області богословської науки для Церковних установ. Термін навчання у магістратурі — 2 роки.
Кандидати на вступ у КДА складають іспити з трьох богословських дисциплін, іноземної мови та пишуть твір на одну із заданих тем.

За матеріалами сайту КДАіС