Архієпископ Феодосій зустрівся із педагогами та вихованцями Православної загальноосвітньої школи що у с.Думанці

Зранку 10 вересня до Черкаської єпархії завітали педагогічний колектив, та вихованці Православної загальноосвітньої школи із села Думанці Черкаського району. Цьогоріч стараннями активних парафіян храмів Черкаського району та небайдужих педагогів створена поки що початкова школа із перспективою старших класів. Окрім шкільних предметів у програмі викладається також Закон Божий та ази церковно-слов’янської мови. Духівниками школи є двоє священників Черкаського благочиння.

На подвір’ї біля єпархіального управління дітей зустрів архієпископ Феодосій. Владика звернувся до гостей із словом настанови та надав своє благословення учням і вчителям подарувавши солодкі подарунки, а для шкільної бібліотеки книгу-альбом про Михайлівський кафедральний собор. Після зустрічі з архієреєм для гостей була проведена екскурсія по собору.

Декабрь 2020
« Ноя