Архієпископ Феодосій звершив Літургію в свято Різдва Іоанна Хрестителя (+ВІДЕО)

7 липня, в свято Різдва чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій єктенії була прочитана молитва про мир в Україні та особливі прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров’я медичних працівників.

На завершення богослужіння відбувся чин Славлення, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь і привітав клірика храму протоієрея Івана Бойка з Днем тезоіменитства.

7 липня Православна Церква згадує народження великого святого, про якого Сам Господь сказав: “Між народженими від жінок не було більшого над Іоанна Хрестителя”(Мф.11:11). Євангеліст Лука розповідає, що народження Іоанна Предтечі супроводжувалось дивовижними подіями: явленням архангела батькові Пророка, Захарії, радість ще ненародженого Іоанна при зустрічі його матері з Пресвятою Дівою, Яка вже зачала Господа Іісуса Христа від Духа Святого, пророцтво Захарії про служіння Предтечі – всі ці чудеса згадувались сьогодні у богослужбових текстах.

« Лют