Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в храмі с.Степанівка

16 лютого 2021 року, в день пам’яті рівноапостольного Миколая, архієпископа Японського, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в храмі прп.Сергія Радонезького в с.Степанівка Драбівського району.

Його Високопреосвященнству співслужило духовенство Черкаської єпархії.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь, привітав з Днем народження і Днем Небесного Покровителя настоятеля цього храму архімандрита Миколая (Мужило) та вручив йому Благословенну архієрейську грамоту.

В цей же день архієпископ Феодосій відвідав храм святих апостолів Петра і Павла с.Мойсівка Драбівського благочиння, в якому поспілкувався з настоятелем приходу протоієреєм Сергієм Йоненком і членами парафіяльної спільноти.

Февраль 2021