Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив освячення розписів і Літургію в храмі Катеринополя

10 серпня 2021 року, в день Смоленської ікони Божої Матері «Одигітрія», архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в Архангело-Михайлівському храмі в смт.Катеринопіль, 20 річчя освячення якого відзначається в ці дні.

Перед початком Літургії Владика звершив чин освячення стінного іконного розпису храму, який був завершений до цього дня.

Його Високопреосвященнству співслужив настоятель храму і благочинний Катеринопільського округу протоієрей Віктор Криванич, якому виповнилося сьогодні 55 років, і духовенство Черкаської єпархії.

На малому вході за ревне служіння Церкві архієпископ Феодосій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля Свято-Димитріївського храму с.Залізнячка священика Василія Стойку правом носіння митри.

За богослужінням була вознесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь, привітав настоятеля храму з 55-річним ювілеєм і вручив благословенні грамоти благодійникам і трудівникам приходу.

Травень 2024
« Кві