Високопреосвященний архієпископ Феодосій звершив утреню Великої Суботи з чином поховання Плащаниці

26 квітня ввечері, напередодні Великої Суботи, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій в Хрестовоздвиженському храмі м.Києва звершив утреню з чином поховання Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Наприкінці утрені відбувся хресний хід зі Святою Плащаницею навколо Хрестовоздвиженської церкви на Подолі.

Богослужбові тексти утрені Великої Суботи (вона може звершуватись у Велику П’ятницю ввечері) присвячені погребінню Господа Іосифом Аримафейським та Никодимом. Крім того, Церква згадує сходження Спасителя душею в пекло для сповіщення там перемоги над смертю, введення розбійника в Рай та воскресіння багатьох праведників, які почали проповідувати Христа в Єрусалимі. Християнський світ дивиться на Плащаницю зі зображенням померлого Тіла Господа в передчутті Його славного Воскресіння.

Январь 2022
« Дек