Архієпископ Феодосій та єпископ Антоній звершили архіпастирський візит до Корсунь-Шевченківського

1 серпня 2021 року, в Неділю 6-ту по П‘ятидесятниці та день пам‘яті преподобного Серафима Саровського, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій та вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній відвідали м.Корсунь-Шевченківський. У головному храмі міста на честь Нерукотворного Образу Спасителя архієреї звершили Божественну літургію. Владикам співслужило духовенство Корсунь-Шевченківського округу на чолі з протоієреєм Іоанном Налапком та духовенство єпархії.

Для єпископа Антонія це був перший архіпастирський візит в титульне місто: він має титул Корсунь-Шевченківський, визначений рішенням Священного Синоду УПЦ. Представляючи пастві їх нового титулярного архієрея, владика Феодосій зауважив, що рішення Священного Синоду суттєво піднімає статус і авторитет Корсунь-Шевченківського краю: тепер не лише з точки зору історичних заслуг мешканців міста, але й духовних здобутків Корсунь-Шевченківського благочиння. Владика подякував протоієрею Іоанну Налапку за його 40-річне сумлінне служіння у цьому місті, за його особистий вагомий внесок у розбудову православної духовності і заслужений авторитет.

За Божественною літургією було звершено дві хіротонії для Черкаської єпархії: мирянина Олександра Прищепу висвячено на диякона, а диякона Сергія Гриценка — на ієрея.

За богослужінням була також піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення Високопреосвященніший владика Феодосій вимовив проповідь про подвижницьке життя преподобного Серафима Саровського, чия пам’ять звершується цього дня.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев