Божественна літургія в Неділю 26-ту після П’ятидесятниці в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси

3 грудня 2023 року, в Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарний архієрей Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси.

Преосвященному владиці співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, ключар кафедрального собору протоієрей Олексій Демченко та духовенство собору.

На богослужінні було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення Літургії архіпастир привітав прочан із початком Різдвяного посту і виголосив проповідь про роль духовного багатства в житті християнина. На історичних і побутових прикладах владика пояснив, як віруюча людина повинна правильно ставитися до матеріальних цінностей, які вона має.

Архієрей закликав усіх вкладати свої добрі справи в духовний банк і таким чином багатіти в Бога. У такому разі милосердна людина отримає у відповідь допомогу від Господа ще в цьому житті, а в житті вічному ще більшою мірою зможе скористатися цим духовним внеском.

“У Бога грошей багато”, – кажуть православні християни. Архіпастир наголосив, що ми маємо пам’ятати, що всі матеріальні цінності та життєві здобутки ми отримуємо від Творця і повинні бути завжди вдячні Йому за це.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Липень 2024