Божественна літургія в Неділю про блудного сина в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси (+ВІДЕО)

3 березня 2024 року, в Неділю про блудного сина, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Архієрею співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство собору.

На Літургії було піднесено спільну молитву за здоров’я хворого митрополита Феодосія. Наразі Черкаський архіпастир продовжує проходити лікування в стаціонарі та перебуває під постійним медичним наглядом.

Після закінчення Літургії єпископ Антоній звернувся до вірян з архіпастирським словом. Вікарний архієрей передав черкащанам щиру подяку від митрополита Феодосія за молитви і слова підтримки, які вони постійно адресують йому, втішаючи в скорботах, які він переносить.

Єпископ Антоній також передав черкаській пастві настанову архіпастиря на майбутній Великий піст. Митрополит Феодосій побажав вірянам провести цей час у покаянні, зростаючи в смиренні. Саме ці духовні якості можуть допомогти православним християнам перенести всі тяготи нинішнього часу.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Апр