Черкаські сестри милосердя відвідали митрополита Феодосія, який перебуває під арештом

Черкаський митрополит прийняв гостей у себе вдома, де він, за рішенням суду, перебуває під цілодобовим арештом за відстоювання Церковних канонів і критику розколу. Архієрей подякував трудівницям Черкаського Марфо-Маріїнського сестринства за труди милосердя і допомоги нужденним, які вони продовжують нести, незважаючи на те, що зовсім нещодавно сестер насильно вигнали зі свого храму в 1-й міській лікарні Черкас. Цей храм вони будували протягом 20 років разом із настоятелем і духівником сестринства прот. Олександром Смиком.

Зазнавши несправедливості, позбавлені земної “точки опори”, розділяючи скорботу й утиски разом зі своїм архіпастирем, черкаські сестри милосердя не полишили своїх доброчинних трудів любові. Марфо-Маріїнське сестринство в Черкасах, не дивлячись на гоніння, продовжує робити все для полегшення життя простих людей, які, як і раніше, потребують Євангельської проповіді, доброго слова, матеріальної допомоги, безкоштовного гарячого харчування.

Митрополит Феодосій подякував сестрам за самовіддану працю, нагородив кожну сестру своєю Благословенною грамотою і вручив їм солодкі подарунки.
Марфо-Маріїнські подвижниці проспівали своєму архіпастирю многоліття.

Нагадаємо, що Великим постом 2023 року Служба безпеки України повідомила митрополиту Черкаському і Канівському Феодосію про підозру за низкою статей КК України. Соснівський районний суд м. Черкаси обрав архієрею запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт на 60 діб з обов’язковим носінням електронного браслета. Після закінчення цього терміну цілодобовий арешт був продовжений судом ще на такий самий термін. Митрополит Феодосій своєї провини не визнає, свідчачи в суді та у своїх відеозверненнях про упередженість і сфабрикованість обвинувачень на його адресу.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Серпень 2024