Митрополит Феодосій провів нараду керівників відділень Черкаського єпархіального Духовно-просвітницького Центру

Митрополит Черкаський і Канівський Феодосій провів нараду керівників відділень та викладачів Духовно-просвітницького Центру Черкаської єпархії. У зустрічі взяли участь:
– директор Духовно-просвітницького Центру протоієрей Олексій Демченко,
– духівник та модератор молодіжного дискусійного клубу «Діалог» протоієрей Олег Пруденко,
а також керівники інших підрозділів єпархіального Духовно-просвітницького Центру:
– творчої майстерні «Гармонія»,
– курсів класичної школи для молодших класів,
– єпархіальної іконописної школи,
– дитячої групи богослужбового співу,
– катехизаторського відділення Духовно-просвітницького Центру (групи церковнослов’янської мови, вивчення Закону Божого та церковного співу за віковими категоріями).
Також на нараді був присутній голова Місіонерсько-просвітницького відділу Черкаської єпархії протоієрей Артемій Чумак.

Під час зустрічі обговорювалися майбутні різдвяні заходи в Черкаській єпархії: Велика Митрополича ялинка для дітей-сиріт та Фестиваль різдвяних колядок.

Також на нараді було опрацьовано питання організаційної взаємодії всіх відділень єпархіального Духовно-просвітницького Центру та Місіонерсько-просвітницького відділу Черкаської єпархії під час проведення святкових загальноєпархіальних заходів.