Чиновнику, який зірвав богослужіння в Черкаській єпархії, доведеться відповідати перед Законом

Відносно голови Шрамківської ОТГ Анатолія Кулі відкрито досудове розслідування по ч.2.ст.161, ч.1.ст.180, ч.1.ст.364 Кримінального кодексу України. Деякі з цих статей передбачають покарання позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також розпочато внутрішнє розслідування стосовно дій майора Драбівського райвідділу поліції Кошового О.М. за ст.367 Кримінального кодексу України, який вимагає від представників силових структур запобігати порушенню закону та захищати права та свободи громадян країни.

Нагадаємо, що 2 липня цього року ці посадові особи брутально зірвали богослужіння в с.Кононівка Золотоніського району Черкаської області, порушивши цим права парафіян храму – громадян України.

Якою буде подальша доля цих порушників закону у владі, прес-служба Черкаської епархії УПЦ буде постійно інформувати громадськість.