На свято віруючих жінок інокині Татіані (Андрєєвій) вручена нагорода від Голосіївського району столиці (+ВІДЕО)

Щорічно Голосіївська районна в м.Києві державна адміністрація за сприяння Центру у справах сім’ї та жінок “Родинний Дім” вручає нагороди жінкам – мешканкам Голосієва в наступних номінаціях:
1. “Жінка – лідер року”
2. “Жінка – активна громадська діячка”
3. “Жінка – берегиня”
4. “Жінка – науковець року”
5. “Жінка – промисловий працівник року”
6. “Жінка у благодійній діяльності”
7. “За внесок жінки в розвиток культури і мистецтва”
8. “За внесок жінки в сферу фізкультури і спорту”
9. “За внесок жінки в розвиток сфери соціального захисту”
10. “За внесок жінки в охорону здоров’я”
11. “Жінка – підприємець року”
12. “Жінка – кращий педагог року”
13. “Жінка – державний службовець року”
14. “За внесок жінки в розвиток духовності”
15. “Жінка в журналістиці”
16. “За внесок жінки в сфері комунального господарства”
17. “Жінка – правозахисник”
18. “Краща жіноча ініціатива року”.
Нагороди, як правило, вручаються на урочистому заході Головою Голосіївського району напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Цього року нагороду в номінації “За внесок жінки в розвиток духовності” було вирішено вручити в день православних жінок – Неділю святих Жон-мироносиць – після урочистого богослужіння у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 Голосіївського району столиці.

Переможницею в номінації була визнана інокиня Татіана (Андрєєва), багаторічна співробітниця кількох храмів Голосіївського району, яка останнє десятиліття несе послух у Введенському Обиденному храмі на Теремках. Інокиня Татіана відома жителям Голосієва тим, що багато років невпинно і плідно працює на ниві духовної просвіти, займається благодійністю, організовує допомогу сиротам в дитячий будинок «Сонечко», допомагає дітям з ДЦП, малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, організовує допомогу постраждалим мирним жителям в зону бойових дій на сході України.

Високу нагороду переможниці від імені Голосіївської райдержадміністрації вручила керівник Центру у справах сім’ї та жінок “Родинний Дім” Голосіївського району О.П. Сліпачук. Після нагородження вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій передав інокині Татіані привітання з нагородою від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Також всім жінкам, які прийшли в цей день на свято в храм на Теремках, духовенство вручило квіти та солодкі подарунки.