Єпископ Антоній взяв участь у богослужінні на честь Тезоіменитства Керуючого Олександрійської єпархії

4 вересня 2024 року, на запрошення митрополита Олександрійського і Світловодського Боголєпа та з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній взяв участь у святковому богослужінні на честь усіх святих Олександрійської єпархії та мученика Боголєпа.

Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі очолив Керуючий Олександрійської єпархії. Його Високопреосвященству співслужили вікарій Полтавської єпархії архієпископ Новосанжарський Веніамін і вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній.

Архієреям співслужило духовенство Олександрійської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння єпископ Антоній звернувся з проповіддю до прочан. Владика закликав вірян наслідувати приклад новомучеників і сповідників минулого століття і не запізнюватися на духовну зустріч із Богом, завжди підтримуючи в собі жагу до благочестя. Архіпастир також наголосив, що в нинішній час Господь очікує від кожної людини лише одного – вірності Йому і Його Святій Церкві.

Після Літургії запрошені архієреї, гості святкових урочистостей у священному сані, ченці та миряни Олександрійської єпархії тепло вітали митрополита Боголєпа з Днем небесного покровителя.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Вересень 2024