Єпископ Боярський Феодосій співслужив Керуючому справами УПЦ в Покровському монастирі м.Києва

16 квітня, у четвер Світлої Седмиці, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, звершив Божественну літургію в Покровському монастирі м.Києва.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Городницький Олександр, єпископи: Боярський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Фастівський Даміан і духовенство обителі.

За Літургією митрополит Антоній звершив дияконську хіротонію студента І курсу магістратури КДА монаха Агафодора (Полякова).

Після закінчення богослужіння був звершений хресний хід, після якого владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Сайт КДАиС

« Фев