Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі в Бабиному Яру

26 квітня, в Світлу суботу, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» в Бабиному Яру.

Його Преосвященству співслужили благочинний другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятель храму протоієрей Сергій Темник, духовенство столиці. Після закінчення богослужіння відбувся пасхальний Хресний хід.

У цей день настоятель храму, протоієрей Сергій, молитовно відзначив сорокаріччя з дня народження. Єпископ Феодосій привітав отця настоятеля з ювілеєм, побажавши допомоги Божої і сил на подальше ревне служіння Церкві.

Також отця Сергія привітали духовенство, парафіяни та учні Недільної школи храму.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'”]

« Мар