В день пам’яті прп.Феодосія Києво-Печерського єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі в м.Києві

16 травня, в день пам’яті преподобного Феодосія Києво-Печерського, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужило духовенство храму та м.Києва. На Літургії владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо храму, після якого духовенство і миряни привітали свого Почесного настоятеля з Днем тезоіменитства.

Серпень 2022
« Лип