Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках

21 грудня, в день пам’яті прп.Патапія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Преосвященному владиці співслужили настоятель парафії архімандрит Лазар (Ніколаєв) та духовенство храму. На Літургії владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій привітав співробітницю храму монахиню Таїсію (Тимошенко) з 70-річчям: “Багаторічна трудівниця нашого храму монахиня Таїсія в зрілому віці обрала і виклопотала собі у Бога чернечий хрест. Це – хрест послуху, скорбот і хвороб. Відрадно бачити, що Господь не залишає Вас на цьому важкому шляху до спасіння, і свій 70-річний ювілей Ви відзначаєте також по-чернечому: в хворобах і трудах”.

Від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія, за старанні труди на благо Церкви і в зв’язку з 70-річчям від дня народження, єпископ Феодосій вручив монахині Таїсії орден Української Православної Церкви преподобної Анастасії Київської. Також сестру Таїсію привітали настоятель, духовенство та парафіяни храму, вручивши квіти та сказавши теплі слова.

[wzslider autoplay=”true” interval=”3700″ transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

Грудень 2021