Керуючий Черкаською єпархією передав богослужбове начиння в малозабезпечені парафії

15 квітня керуючий Черкаською єпархією архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій в єпархіальному управлінні зустрівся з настоятелями кількох парафій єпархії, у яких є матеріальні труднощі. Владика благодійно передав священикам чергову партію церковного начиння та богослужбової літератури, необхідних для здійснення богослужінь в цих храмах: Євхаристійні набори, напрестольні хрести і лампади, облачення, Дарохранильниці, кадило і ін. Комплекти необхідного начиння і книг були зібрані відповідно до побажань настоятелів цих парафій.

Нагадаємо, що з благословення архієпископа Феодосія в Черкаській єпархії розпочато вивчення матеріального становища віддалених парафій з метою повністю укомплектувати всі храми матеріально незабезпечених релігійних громад необхідної для богослужінь літературою і начинням.

Вересень 2024
« Сер