Керуючий справами УПЦ прокоментував арешт митрополита Павла

Митрополит Антоній заявив, що промовчати після арешту намісника Лаври означало б стати в один ряд із тими, хто несправедливо жене його.

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній прокоментував на своєму YouTube-каналі взяття під варту намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла.

Архієрей зазначив, що всі звинувачення, висунуті проти митрополита Павла, спрямовані не тільки проти нього, а й проти всієї УПЦ.

Керуючий справами висловив жаль, що замість торговців дітьми, яких випускають на волю, сьогодні в країні саджають до в’язниці архієрея. За його словами, цим і пояснюється вся ненависть до Церкви.

“Промовчати після того, що трапилося, означало б не просто проявити страх, це означало б стати в один ряд із тими, хто неправедно жене Вас. <…> Але Христос, який Сам переніс кайдани і страждання за неправдивим доносом, зміцнює нас Своїм прикладом, і ми слідом за Ним готові виголосити: “Господи, пробач їм, вони не відають, що творять”. Ми молимося за Вас, дорогий Владико, молимося з Вами, молимося і бажаємо Вам терпіння і стійкості у Христі. Молиться вся Православна Церква”, – додав він.

За матеріалами СПЖ

« Авг