Архієрейська Літургія в Неділю про митаря і фарисея в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси (+ВІДЕО)

5 лютого 2023 р., у Неділю про митаря і фарисея, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси. Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство собору.

На богослужінні було піднесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці Літургії митрополит Феодосій звернувся до віруючих з архіпастирським словом, наприкінці якого нагородив благословенною грамотою прихожанку Архангело-Михайлівського кафедрального собору, лікаря-невропатолога Наталію Володимирівну Яковлєву за старанні труди на благо святої Православної Церкви.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ