Митрополит Феодосій очолив Літургію в Свято-Троїцькому Мотронинському жіночому монастирі (+ВІДЕО)

8 травня 2022 р., в Неділю 3-ю після Пасхи, святих Жон-мироносиць, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Божественну Літургію в Свято-Троїцькому Мотронинському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів Черкаської єпархії, а також духовенство єпархії.

За богослужінням молилися настоятелька Мотронінського монастиря ігуменя Іларія з сестрами та настоятелька Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря ігуменя Арсенія.

На Малому вході митрополит Феодосій нагородив клірика монастиря ієрея Василія Багнюка правом носіння набедреника.

За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.

Після закінчення Літургії відбувся пасхальний Хресний хід, після якого владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, присвяченої духовному осмисленню служіння Жон-мироносиць. Митрополит Феодосій зазначив, що святі Жони-мироносиці не лише пройшли з Христом шлях Його земного життя, але були поряд із Ним і під час хресних страждань на Голгофі.

Владика висловив вдячність всім православним жінкам, які намагаються наслідувати святих Жон у справах любові та милосердя.

Також владика привітав настоятельку монастиря ігуменю Іларію з річницею вручення їй ігуменського жезла та вручив матушці святу просфору.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії