Митрополит Феодосій очолив соборне служіння духовенства Черкаського благочиння (+ВІДЕО)

17 березня 2023 р., у п’ятницю третьої седмиці Великого посту, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію Передосвячених Дарів в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство Черкаського благочиння.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Цього дня відбулося спільне великопісне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

Після закінчення Літургії митрополит Феодосій звернувся до духовенства і пастви, які співслужили, зі словом проповіді, в якій описав поточний стан справ в Українській Православній Церкві та закликав усіх зберігати міцну віру і єдність у лоні канонічної Церкви.

Нагадаємо, що відсьогодні, з благословення правлячого архієрея, у всіх храмах і монастирях Черкаської єпархії на Літургії підноситься особлива молитва за Церкву, що потерпає від гонінь. Такі гоніння, зокрема, виражаються в закритті храмів і монастирів, порушенні безпідставних кримінальних справ проти єпископату та духовенства і дискредитації Української Православної Церкви в ЗМІ.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ