Митрополит Феодосій відвідав «Чорнобильський» храм в Черкасах в день престольного свята

29 серпня, у день перенесення із Едеси у Константинополь Нерукотворного Образу Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Українська Православна Церква шанує один із нещодавно прославлених образів Спасителя «Чорнобильський Спас».

У Черкаському Соборному парку з боку вулиці Смілянської знаходиться невеликий храм, збудований та освячений на честь саме цього святого образу. Ця подія відбулася 26 квітня 2017 року в пам’ять про пожежників, лікарів та всіх тих, хто самовіддано трудився під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – однієї з найбільших техногенних катастроф у історії людства.

Сьогодні митрополит Черкаський і Канівський Феодосій в цьому храмі служив молебень за дітей і учнів перед початком нового навчального року. Його зустрічали настоятель протоієрей Віктор Лизогуб, староста храму ліквідатор аварії на ЧАЕС Олександр Вотінцев, а також діти з букетами квітів. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму і священики Архангело-Михайлівського кафедрального собору Черкас.

Владика привітав дітей, які молилися, вчителів, батьків і побажав всебічної допомоги Божої в навчанні у наступаючому навчальному році.

Після цього митрополит Феодосій окропив дітей і молодь святою водою і подарував кожному дитячий молитвослов, а всім, хто молився іконку мученика Даниїла Мліївського.