Перед судовим засіданням митрополит Феодосій звершив останню в цьому році Літургію Передосвячених Дарів

12 квітня 2023 р., у Велику Середу, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив останню в цьому році Літургію Передосвячених Дарів в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси. Керуючому єпархією співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство єпархії.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

На Малому вході, за старанне служіння Церкві, правлячий архієрей удостоїв богослужбових нагород кліриків Черкаської єпархії:
настоятеля Стрітенського храму м. Черкаси протоієрея Володимира Нікітенка та
настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Леськи протоієрея Василія Писанчина – правом носіння другого хреста з прикрасами; настоятеля Свято-Покровського храму с. Свидівок протоієрея Іоанна Кудіна та настоятеля храму на честь Чуда Архістратига Михаїла в с. Шелепухи ієрея Віктора Малишева – правом носіння хреста з прикрасами.

Наприкінці богослужіння митрополит Феодосій разом із духовенством вийшли на солею, де звершили заключну у Великому посту молитву прп. Єфрема Сиріна із земними поклонами.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Вересень 2024