Митрополит Феодосій звершив Літургію в с.Тимченки

19 листопада 2022 р. митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Успенському храмі с. Тимченки Чорнобаївського округу. Керуючому єпархією співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Чорнобаївського округу протоієрей Валерій Русняк, благочинний Золотоніського округу протоієрей Сергій Снопок, настоятель храму протоієрей Іоанн Чічіна та духовенство Чорнобаївського благочиння.

На богослужінні було піднесено молитву за мир в Україні.

Після закінчення Літургії, митрополит Феодосій звернувся до парафіян храму з архіпастирською настановою. Архієрей розповів про сповідницький подвиг сщмч. Павла, патріарха Константинопольського (IV ст.), пам’ять якого Церква вшановує сьогодні. Митрополит Феодосій нагадав про те, що кожен християнин покликаний до сповідництва, як у повсякденному житті, засвідчуючи про свою віру в Христа, так і в житті духовному, перебуваючи в постійній боротьбі з пристрастями, намагаючись виконувати заповіді Божі, долаючи всі труднощі, що виникають на цьому шляху.

Владика також зазначив, що сьогодні відзначається важлива подія в історії парафії села Тимченки – 20-річчя її заснування. У 2002 році громада храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці розпочала своє богослужбове життя.

Архієрей привітав настоятеля храму протоієрея Іоанна Чічіну з пам’ятною датою і нагородив благословенними грамотами сім’ї парафіян, які беруть активну участь у благоустрої храму.

Після Літургії митрополит Феодосій відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці в с. Москаленки та Свято-Миколаївський храм у с. Васютинці Чорнобаївського округу.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар