Митрополит Феодосій звершив монашеський постриг в Спасо-Вознесенскому храмі чоловічої чернечої громади смт.Стеблів

1 квітня 2022 р., в п’ятницю четвертої седмиці Великого посту, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив постриг в малу схиму (мантію) ієрея Сергія Гриценка в Спасо-Вознесенскому храмі чоловічої чернечої громади на честь Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна смт.Стеблів.

За богослужінням молилися вікарний єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів Черкаської єпархії, духівник і секретар єпархії прот.Василій Вознюк, духовенство Корсунь-Шевченківського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Іоанном Налапко, настоятель храму протоієрей Миколай Прикотенко та насельники чернечої громади.

В монашеському постризі свящ.Сергій наречений Серафимом, на честь прп.Серафима Саровського.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії