Молитва за сім’ю в Корсунь-Шеченківському благочинні

12 та 13 вересня 2022 року, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія відбулася зустріч сімей священнослужителів Корсунь-Шевченківського благочиння, яку організував Відділ у справах сім’ї Черкаської єпархії. Зустріч проходила в Спасо-Преображенському Стеблівському жіночому монастирі.

Настоятелька монастиря ігуменя Манефа з духовенством та насельницями надзвичайно радо і з великою любов’ю зустріли гостей.

Форум розпочався з молитви: голова Відділу у справах сім’ї Черкаської єпархії прот.Іоанн Чічіна у співслужінні співробітників Відділу в священному сані та духовенства Корсунь-Шевченківського благочиння звершив вечірнє богослужіння напередодні свята Покладення чесного Поясу Пресвятої Богородиці.

В день свята соборну Божественну літургію очолив благочинний Корсунь-Шевченківського округу прот.Іоанн Налапко.

По завершенні Літургії був відслужений молебень за сім’ї та родини з читанням акафіста святим благовірним князю Петру і княгині Февронії перед іконою з частками їх святих мощей, після чого була звершена заупокійна літія біля могили схіархідиякона Іларіона – шанованого подвижника обителі.

Далі гостей очікувала цікава екскурсія територією монастиря та сімейне дозвілля.

За внесок у збереження традиційних сімейних цінностей від Сімейного відділу Черкаської єпархії були вручені подяки настоятельниці монастиря ігумені Манефі, благочинному отцю Іоанну Налапко та всім священникам, що взяли участь у з’їзді.

Особлива подяка клірикам Корсунь-Шевченківського благочиння прот.Миколаю Прикотенку і прот.Євгенію Герасименку, співробітнику Відділу, за організацію даного заходу, всі учасники якого отримали чудові враження, позитивні емоціі та нові знання.

Жовтень 2024
« Вер