В Черкасах соборно вшанували пам’ять прмч.Макарія, Переяславського і Канівського чудотворця

26 травня 2022 р., в день пам’яті покровителя Черкаської землі прпмч.Макарія Канівського, архім.Овручського, Пінського, Переяславського чудотворця, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, вікарій Київської митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, вікарій Київської митрополії архієпископ Васильківський Миколай, вікарій Черкаської єпархії архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Тульчинської єпархії єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Київської митрополії єпископ Вишневський Спиридон, вікарій Київської митрополії єпископ Бишевський Кирил, вікарій Ніжинської єпархії єпископ Ладанський Феодосій, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній.

Преосвященним владикам співслужило духовенство єпархії та гості в священному сані.

За богослужінням молилися настоятельки і сестри монастирів Черкаської єпархії.

Після читання Євангелія, владика Феодосій вимовив проповідь.

По завершенні Літургії був звершений молебень перед святими мощами преподобномученика Макарія, після чого митрополит Феодосій подякував архієреям, які прибули на молитовні урочистості до Черкас, присутньому духовенству, чернецтву та вірянам за участь у соборній молитві.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Фев