Парафіяльна громада Воскресенського храму на київському Лісовому кладовищі відзначила своє 30-річчя

29 квітня, у Світлий понеділок, в храмі Воскресіння Христового на Лісовому кладовищі м.Києва була звершена урочиста Божественна Літургія з нагоди 30-ї річниці заснування громади та звершення першої Літургії в храмі. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкове богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

Високопреосвященному владиці співслужили засновник Воскресенської громади, а сьогодні – настоятель Свято-Ольгинського Собору на Харківському масиві столиці протоієрей Всеволод Рибчинський, благочинний кладовищенських храмів протоієрей Сергій Вейго, настоятель Воскресенського храму ієрей Андрій Кострубицький та столичне духовенство. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо храму, під час якого було звершено заупокійну літію на могилі багаторічного настоятеля храму протоієрея Миколая Кострубицького. Після закінчення Хресного ходу Високопреосвященніший владика Феодосій передав духовенству та громаді храму привітання з ювілеєм від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘slide'” lightbox=”true”]

Травень 2024