На сайті Президента України опубліковано петицію з проханням вжити заходів задля припинення провокацій проти УПЦ

администрация-президента-украины30 вересня на офіційному інтернет-представництві Президента України було опубліковано електронну петицію «Про заходи запобігання міжконфесійним конфліктам на території України». Документ зареєстровано під №22/011839-еп.

Від імені громадян України різних релігійних громад у зверненні до Президента просять, як гаранта захисту прав громадян і свободи віросповідання, вжити заходів з метою припинення провокацій проти віруючих Української Православної Церкви.

«Ми, громадяни України, різних релігійних громад, прагнемо жити у мирній країні, де панує закон, а влада і народ взаємно поважають один одного і турбуються про всебічний розвиток кожного громадянина», – зазначається у документі.

Очільника держави просять нагадати органам державної влади та місцевого самоврядування, що Церква відділена від держави; наполягають на введенні кримінальної відповідальності по відношенні чиновників, які діють поза межами своїх повноважень, а також вжити заходів по відношенні до ЗМІ, які поширюють неправдиву інформацію.

Ознайомитися з текстом петиції та проголосувати можна за посиланням.

Прес-служба УПЦ

« Лют