Престольне свято у Свято-Миколаївському Лебединському жіночому монастирі очолив архієпископ Феодосій

22 травня 2021 року, у день пам’яті перенесення святих мощів святителя і чудотворця Николая Чудотворця, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув до Свято-Миколаївського Лебединського жіночого монастиря, де сьогодні відзначається престольне свято.

Владика звершив Божественну літургію, за якою були присутні настоятельниця цієї святої обителі ігуменя Николая, а також настоятельниця Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря ігуменя Арсенія. Архієпископу Феодосію співслужили клірики Черкаської єпархії, духовні особи – гості з Кіровоградської, Уманської єпархій.

Перед початком богослужіння владика вклонився мощам преподобного Авакума, сповідника землі Черкаської, чиї нетлінні мощі спочивають у Лебединському монастирі.

За Божественною літургією владика Феодосій разом з духовенством піднесли молитву до Бога за мир в Україні.

Владика привітав ігуменю Николаю з днем пам’яті її небесного покровителя, подякувавши їй та сестрам обителі за сумлінне служіння Богові та благословив іконою святителя.

Владика звернувся до присутнього духовенства, насельниць святої обителі, гостей та численних прочан зі словом проповіді на тему праведного подвижницького життя одного з найбільш шанованих святих Православної Церкви – святителя і чудотворця Николая.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід довкола монастирської території з читанням Євангелія та кропленням свяченою водою.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев