У мережі Інтернет розпочав роботу сайт Введенського Обиденного храму на Теремках-1 в м.Києві

Сайт Введенского Обыденного храмаУ мережі Інтернет розпочав роботу сайт Введенського Обиденного храму Голосіївського благочиння Південного київського вікаріатства. Новий церковний інтернет-ресурс можна відвідати за адресою: www.vvedenskij-hram.church.ua.

До уваги відвідувачів представлено розділ новин, де публікуються фотографії та повідомлення про найцікавіші події в храмі, Київській єпархії та Українській Православній Церкві, а також проповіді та статті морально-повчального характеру. У розділі «Духовенство» можна ознайомитися з короткою інформацією про настоятеля та штатне духовенство храму. Представлені й інші інформаційні розділи.

Також сайт www.vvedenskij-hram.church.ua представлений в соціальній мережі ВКонтакте за адресою: http://vk.com/vvedenskij_hram.