ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

З сумом сповіщаємо, що 8 жовтня, о 15:00 після важкої хвороби помер клірик Черкаської єпархії, настоятель і будівничий храму Свт. Миколая с.Васютинці Чорнобаївського благочиння, митрофорний протоієрей В’ячеслав Іванович Спасіченко.

Народився майбутній священик 6 березня 1975 року у селянській родині села Шпитьки Київської області. З 1982 по 1992 рік навчався у сільській школі, після закінчення якої подав документи на вступ до Київської Духовної Семінарії. Не пройшовши вступних іспитів залишився для несення послуху у Києво-Печерській Лаврі, а з 1993 року починає нести послух при Троїцькому храмі с. Іркліїв Черкаської єпархії.

5 червня 1994 одружується на Світлані Анатоліївні Козік і того ж року 21 червня під час святкування 850-річчя Успенського собору м. Канів Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром рукопокладений у сан диякона. 13 липня у день пам’яті Свт. Софронія Іркутського рукопокладений у сан священика єпископом Черкаським і Канівським Софронієм у сан священика для села Васютинці, де і прослужив від 15 серпня 1994 року до дня своєї смерті. У 1996 році заочно закінчує Київську Духовну Семінарію.

За час свого служіння стараннями отця В’ячеслава у Васютинцях збудовано новий, величний храм. У пам’яті своєї пастви протоієрей В’ячеслав був і залишиться ревним, невтомним пастирем на ниві Христовій.

З благословіння митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, Божественну літургію, та чин відспівування у Миколаївському храмі села Васютинці у понеділок 11 жовтня очолить вікарій Черкаської єпархії архієпископ Золотоніський Іоанн.

Початок Божественної літургії о 8:00, після якої зразу відбудеться чин погребіння. Поховано отця В’ячеслава буде на сільському кладовищі у Васютинцях.

« Фев