Відбулося засідання Історичного відділу Черкаської єпархії

23 лютого 2021 року, з благословення архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія, відбулося перше засідання Історичного відділу Черкаської єпархії Української Православної Церкви.

У роботі засідання брали участь: протодиякон Іоанн Поліщук – клірик Архангело-Михайлівського кафедрального собору та голова Історичного відділу, члени відділу, а також гості: протоієрей Євген Гуменюк і протоієрей Ігор Тереза – дослідники історії з Олександрійської єпархії.

На засіданні розглядалися основні положення роботи відділу, обговорювалися шляхи дослідження історії святинь і святих Черкащини, зокрема – чудотворної ікони, прпмч. Макарія; подвигів новомучеників Черкаських. Відзначено важливість консолідації зусиль для дослідження церковної історії на території сучасних єпархій. На згадку про візит гостям з Олександрійської єпархії були вручені книги-фотоальбоми про кафедральний Архангело-Михайлівський собор Черкас і проведена екскурсія.

« Мар