Після важких вогнепальних поранень відійшов у вічність клірик нашого вікаріатства священик Роман Ніколаєв

о_роман_ніколаєвВранці 29 липня на 41-му році життя, після важких вогнепальних поранень відійшов у вічність клірик міста Києва настоятель храму мучениці Тетяни Оболонського благочиння священик Роман Ніколаєв.

Священноначалля та духовенство міста Києва висловлює свої співчуття рідним та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь ієрея Романа «в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять!

За повідомленням прес-офіцера Оболонського відділу міліції, в даний час проводяться розшукові слідчо-оперативні дії. Тіло померлого о.Романа направлено на експертизу. В інтересах слідства інформація стосовно причин злочину не розголошується. Разом з тим, вбивці не вчинили пограбування.

Відспівування новопреставленого убієнного священика Романа Ніколаєва відбудеться в п’ятницю, 31 липня, у київському Свято-Покровському храмі на Оболоні.

У ніч з 25 по 26 липня на настоятеля храму мч. Тетяни Оболонського благочиння було здійснено замах двома невідомими, які завдали йому два кульових поранення в районі голови. Після цього отець Роман знаходився у комі і до своєї кончини перебував без свідомості.

Вересень 2024
« Сер