У Хрестовоздвиженському храмі на Подолі відзначили мале престольне свято і день тезоіменитства настоятеля

В Крестовоздвиженском храме на Подоле отметили малый престольный праздник...13 грудня, в день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій звершив святкову Божественну літургію в Хрестовоздвиженському храмі на Подолі в м. Києві. Один з приділів церкви присвячений святому апостолу Андрію Первозванному.

Преосвященному владиці співслужив настоятель храму – старіший за хіротонією клірик Київської єпархії протоієрей Андрій Печник, духовенство єпархії. По завершенні Літургії єпископ Феодосій привітав усіх з малим престольним святом, а отця Андрія з Днем тезоіменитства. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, за старанні багаторічні труди на благо Церкви, владика вручив отцю Андрію орден УПЦ святого князя Київського Ярослава Мудрого.
Слухати проповідь: