Єпископ Броварський Феодосій взяв участь у чині наречення архімандрита Боголєпа (Гончаренка) на єпископа Олександрійського і Світловодського

22 грудня у храмі Всіх святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив наречення клірика Кіровоградської єпархії Боголєпа (Гончаренка) на єпископа Олександрійського і Світловодського.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи: Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Яготинський Серафим, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій та Фастівський Даміан.

Рішення про обрання архімандрита Боголєпа (Гончаренка) єпископом Олександрійським і Світловодським було ухвалено на засіданні Священного Синоду УПЦ 20 грудня 2012 року (журнал № 106).

При нареченні обраний до архієрейського служіння священнослужитель звернувся до Блаженнішого Митрополита Володимира та архіпастирів, що йому співслужили, зі ставленицьким словом.

Фотолітопис

Жовтень 2024