Єпископ Броварський Феодосій взяв участь у зустрічі Предстоятелів та представників Помісних Православних Церков, які прибули до України для участі в урочистостях святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі

26 липня для участі в урочистостях з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі до Києва прибули Предстоятелі Помісних Православних Церков: Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор, Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл III, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Святіший і Блаженніший Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II, Святіший Патріарх Сербський Іриней, Святіший Патріарх Болгарський Неофіт, Блаженніший Архієпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом II, Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава та Блаженніший Митрополит всієї Америки і Канади Тихон, а також представники Помісних Церков: митрополит Гальський Еммануїл, голова делегації Константинопольського Патріархату; митрополит Мексики, Центральної Америки, Карибів та Венесуели Антоній, голова делегації Антіохійського Патріархату; митрополит Західноєвропейський Іосиф, голова делегації Румунської Православної Церкви; митрополит Филипський, Неапольский і Фасоський Прокопій, голова секретаріату з міжправославних зв’язків Священного Синоду Елладської Православної Церкви, голова делегації Елладської Православної Церкви; митрополит Корчинський Іоанн, голова делегації Албанської Православної Церкви; архієпископ Прешовський Ростислав, голова делегації Православної Церкви Чеських земель і Словаччини.

На Центральному залізничному вокзалі гостей зустрів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. При зустрічі були присутні вікарні архієреї та духовенство Київської єпархії.

Також до України був доставлений Хрест святого апостола Андрія Первозванного, що прибув з Греції  з нагоди святкування знаменної річниці Хрещення Русі.

Фотолітопис