Парафія Свято-Покровського храмового комплексу на Оболоні відзначила престольне свято

14 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира у Свято-Покровському храмовому комплексі на Оболоні у Києві було звершено архієрейське богослужіння.

Божественну літургію в день престольного свята звершили митрополит Черкаський і Канівський Софроній та вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством. Архіпастирям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Миколай Терещук та численне столичне духовенство.

Після завершення літургії єпископ Феодосій передав духовенству і пастві благословення і привітання з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви. Також за дорученням Блаженнішого Владики вручив настоятелеві храму протоієрею Миколаю Терещуку церковну нагороду – орден святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова І ступеня.

mitropolia.kiev.ua