Парафія Покровського храму на Пріорці відзначила мале престольне свято

8 листопада, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, парафія Покровського храму на Пріорці у м.Києві відзначала мале престольне свято, адже святому великомученику Димитрію присвячено один з приділів церкви. У цей день з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Покровському храмі було звершено архієрейське богослужіння.

Божественну Літургію звершили митрополит Феодосійський і Керчинський Платон та вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством. Архіпастирям співслужили: настоятель храму протоієрей Борис Удовенко, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко та духовенство м. Києва. Після завершення Літургії відбувся святковий Хресний хід навколо храму.