Дитяча театральна студія «Радощі» відвідала Миколаївський храм в селі Русанів

26 січня Дитяча театральна студія «Радощі» Недільної школи «Соборна» при Духовно-просвітницькому центрі на честь Воскресіння Христового, відвідала Свято-Миколаївський храм в селі Русанів Броварського району. Вихованців студії радо зустрів настоятель храму прот. Григорій Сірук та прихожани.

Поки артисти готувались до вистави храм поступово наповнювався маленькими глядачами Недільної школи при  Свято-Миколаївському храмі. Студія «Радощі» привезла на показ виставу «Нерозмінний рубль», в якій йдеться про боротьбу цінностей, духовної з матеріальною. Та перемагає Господь, народжений в яслах. Прим`єра вистави«Нерозмінний рубль»відбулась 12 січня на Різдвяному фестивалі «Віфлеємська зірка». За показ вистави на фестивалі студія здобула диплом  «Кращаакторськагра».  Глядачі уважно слухали та спостерігали за виставою. Після виступу артистів очікував смачний обід.

Дитяча театральна студія «Радощі» дякує за теплу зустріч о. Григорію, прихожанам Свято-Миколаївського храму та організатору поїздки Дмитру Косаткіну. Завдяки таким зустрічам ми маємо можливість разом соборно, віншувати та славити народженого Христа!