Відбувся Актовий день у Черкаській православній гімназії (+ВІДЕО)

6 червня 2024 року в Черкаській православній гімназії відбувся випускний – свято “Останнього дзвоника”. В Актовому заході навчального закладу взяв участь митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

Перед початком святкового заходу було звершено подячний молебень у споруджуваному храмі на честь Нерукотворного Образа Спасителя, у нижньому приділі на честь преподобного Сергія Радонезького. Керуючому єпархією співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак, директор гімназії протоієрей Андрій Дегтеренко та гості у священному сані.

Після закінчення спільної молитви відбулася урочиста лінійка. Після виконання гімну гімназії до вчителів і батьків із напутнім словом і благословенням звернувся митрополит Феодосій.

Архієрей наголосив, що в Черкаській православній гімназії учні отримують не тільки необхідні для їхньої освіти знання, а й духовне виховання. Владика закликав педагогів підходити до освітнього процесу з особливою ретельністю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє їхніх вихованців.

Під час святкової лінійки найстаранніші учні: відмінники та хорошисти, а також переможці шкільних олімпіад були відзначені грамотами.

Найкраща учениця року Сидорець Марія була нагороджена премією митрополита Феодосія за відмінне навчання і зразкову поведінку.

Учні, які закінчили навчальний рік на “відмінно” і “добре”, з благословення митрополита Феодосія, вирушать у заохочувальну паломницьку поїздку у Свято-Вознесенський Банченський монастир.

Після закінчення офіційної частини вихованці потішили присутніх творчою програмою, а на завершення лунала мелодія шкільного вальсу та останнього дзвоника, який сповістив про закінчення навчального року і початок літніх канікул.

Після лінійки гімназисти відпустили в небо кулі у вигляді голубів, як символ віри в краще майбутнє і мир на нашій землі.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Вересень 2024