Архієпископ Феодосій звершив панихиду по схимонахині Вірі (Чмиховій)

На свято Святої Трійці, в 4-ту річницю по смерті схимонахині Віри (Чмихової), вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив заупокійну панихиду на місці поховання схимонахині на Південному кладовищі м.Києва. Разом з владикою на богослужінні молилися священнослужителі та миряни, які прийшли вшанувати пам’ять матушки Віри.

Схимонахиня Віра, що спочила 6 червня на 82 році життя, була духовною дочкою преподобного Кукші Одеського. Будучи сиротою, з дитячого віку вона була поруч з преподобним, подорожуючи по місцях його служіння: в Києво-Печерську та Почаївську Лаври, Одеський Успенський і Хрещатицький монастирі. За свідченням очевидців, майбутня схимонахиня була улюбленою дитиною – духовним чадом святого, який за життя благословив її на прийняття чернечого постригу. Після смерті преподобного матінка все життя прожила у Львові, являючись прихожанкою Свято-Георгіївського храму. Її добре знало і любило духовенство, чернецтво та миряни зі Львова, Одеси, Чернівецької єпархії, монастирів Святої Землі – Горненського і Марії Магдалини, а також чада преподобного Кукші. Почила схимонахиня Віра в м.Києві.