Соборна архієрейська Літургія в Золотоніському Красногорському монастирі (+ВІДЕО)

9 січня 2023 р., у день пам’яті апостола первомученика і архідиякона Стефана та святителя Софронія Іркутського, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив соборну Божественну літургію у Свято-Покровському Красногорському монастирі. Керуючому єпархією співслужили вікарні архієреї: архієпископ Золотоніський Іоанн та єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній. Архієреям співслужило духовенство Черкаської єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменія Арсенія з сестрами.

На Літургії було піднесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння митрополит Феодосій звернувся до парафіян обителі з архіпастирським словом. Архієрей зазначив, що в дні, коли ми згадуємо подію Різдва Христового, відчувається особлива радість і втіха. Але, повною мірою цю радість і теплоту свята можна відчути в монастирях. Якщо в миру людина постійно відволікається на метушню, яка панує в суспільстві, то в монастирські стіни ця метушня практично не проникає. Внутрішній мир, притаманний монастирському життю, дає змогу людині доторкнутися до тиші неба, де немає ні війни, ні політики, ні голоду і страждань, а є тільки мир, розрада і святість. “Монастир – це рай на землі, відчужений від усього зовнішнього. І кожен із нас повинен намагатися в земному житті створювати у своїй душі монастир – місце, куди не вриваються демони ворожнечі та ненависті, злі помисли, що терзають душу”, – закликав архіпастир.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Апр