9 травня, у Світлий Четвер, митрополит Феодосій звершив Літургію в кафедральному соборі м.Черкаси (+ВІДЕО)

9 травня 2024 року, у Світлий Четвер і свято Перемоги над нацизмом, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси.

Високопреосвященнішому владиці співслужило духовенство Черкаської єпархії.

На богослужінні молилися настоятельки Свято-Троїцького Мотронинського і Свято-Миколаївського Лебединського жіночих монастирів ігуменії Іларія і Ніколая.

На Літургії було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь, а також сугубу заупокійну молитву за вождів і воїнів, які поклали своє життя в боротьбі з нацизмом і звільнили нашу землю від німецько-фашистських загарбників.

Після заамвонної молитви було звершено традиційний для Світлої седмиці Хресний хід пасхальним чином навколо кафедрального собору.

Наприкінці богослужіння митрополит Феодосій привітав паству з пасхальними урочистостями і Днем Перемоги та виголосив проповідь, у якій розкрив значення цих свят як для віруючих людей, так і для всього суспільства.

Після архіпастирського слова, від імені духовенства Черкаської єпархії, секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк привітав митрополита Феодосія зі святковими днями, вручивши квіти і побажавши архієрею духовної міцності, терпіння і твердої надії на Бога в складний для Церкви час.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Апр