Архієпископ Феодосій і єпископ Сильвестр звершили Літургію і освячення розписів в столичному Свято-Введенському Обиденному храмі (+ВІДЕО)

4 грудня, в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці столична Введенська парафія, що на Теремках-1, відзначила своє престольне свято. У цей день святкову Літургію в храмі очолив настоятель парафії архієпископ Боярський Феодосій у співслужінні єпископа Білогородського Сильвестра, ректора Київських духовних академії і семінарії.

Преосвященним владикам співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви. Частину піснеспівів на Літургії виконав парафіяльній дитячий хор. На богослужінні молилися друзі і попечителі парафії Голова Голосіївської в м.Києві державної адміністрації С.М. Садовий і депутат Київради від Голосіївського району В.А. Іванченко. Зі словом проповіді до прихожан звернувся клірик храму протоієрей Роман Симонович.

Після закінчення Літургії Преосвященні архіпастирі звершили чин освячення стінного іконного розпису храму, який був завершений до цього дня. Після освячення розпису відбувся святковий хресний хід. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав причту і парафіянам привітання з престольним днем ​​від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, подякував Преосвященному владиці Сильвестру за молитовне співслужіння і від імені Предстоятеля Церкви вручив нагороди працівникам приходу.

За старанні багаторічні труди ордена прп.Іова Почаївського 3 ступеня був удостоєний економ парафії протоієрей Ростислав Тимошенко. Регенту парафіяльного хору Наталії Кухаренко був вручений орден прп.Анастасії Київської. Також Благословенних Грамот Предстоятеля Української Православної Церкви були удостоєні багаторічні півчі Введенського Обиденного храму.

Більше фото можна подивитися за посиланням >>>

« Фев