Архієпископ Феодосій очолив святкове богослужіння на честь Вознесіння Господнього

10 червня 2021 року, на свято Возненсіння Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський, очолив Божественну літургію у кафедральному Архангело-Михайлівському соборі Черкас.

Архієпископу Феодосію співслужив вікарій Черкаської єпархії Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський. Архіпастирям співслужили клірики кафедрального собору.

Під час богослужіння була виголошена молитва за мир в Україні.

По завершенні літургії владика Феодосій виголосив проповідь на тему сьогоднішнього великого православного свята.

Прес-служба Черкаської єпархії

Завтра, 11 червня, в соборі відбудеться урочисте нагородження переможців оголошеного конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Зажди робити добро»: всі роботи, надіслані на цей конкурс, вже представлені у виставковій зоні кафедрального собору.