Архієпископ Феодосій подякував послу Польщі в Україні за тверду канонічну підтримку УПЦ Польською Православною Церквою

20 листопада, з нагоди офіційного свята Польщі — 100-річчя відновлення Незалежності Республіки, посольство Польщі організувало святковий прийом в Києві, на який були запрошені державні службовці, діячі релігії, науки, культури України. На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Й.В. Яна Пєкло, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, захід відвідав вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пана Посла зі святом і висловив вдячність православним віруючим Польщі, Польській Православній Церкві за канонічну підтримку УПЦ в цей складний час. Та тверда канонічна позиція, яку Собор Єпископів Польської Православної Церкви зайняв по відношенню до Українського Православ’я, це не тільки вираз братерської солідарності між двома народами, а й свідчення твердого та неухильного стояння в істині Польського Православ’я перед обличчям сучасних викликів.

Також архієпископ Феодосій проінформував пана Посла, членів дипломатичного корпусу та представників громадськості про ті провокації, які в останні дні були організовані проти низки єпархій та ієрархів Української Православної Церкви в різних регіонах України.

« Мар