У день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського архієпископ Феодосій служив у Драбові

У неділю 8 листопада, коли звершується пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського архієпископ Черкаський і Канівський Федосій прибув з архіпастирським візитом до смт.Драбів, де у місцевому храмі преподобного Серафіма Саровського звершив Божественну літургію.

Владика щиросердно привітав настоятеля цього храму і благочинного Драбівського округу протоієрея Димитрія Іванусу з його тезоіменитством, відзначивши високі заслуги у пастирському та соціальному служінні. Наступного року виповниться 25 років, як отець Димитрій є незмінним настоятелем цього храму, який було зведено його дбанням.

Владиці співслужили клірики Драбівського благочиння.

По завершенні богослужіння владика виголосив проповідницьке слово, розповівши про життя, подвиги та страждання святого великомученика Димитрія Солунського.

Владика оглянув споруди церковного призначення, цікавився багаторічним досвідом організації православного дитячого табору, системою православного виховання дітей і молоді.

Прес-служба Черкаської єпархії

Жовтень 2024